KDE?

Focení probíhá u Vás v domácím prostředí (ať už přímo doma nebo na zahradě) nebo na nedaleké louce, v lese… Mám ráda, když jsou fotky osobní se vším všudy, proto pokud máte k některé lokalitě blízký vztah, focení přesuneme právě tam. Pokud necháte lokalitu na mně, fotíme většinou v okolí Vřesiny, Krásného Pole, Klimkovic a přilehlých vesnic, které nabízejí spoustu krásných míst a zákoutí. O víkendech je možné fotit v okolí Komorní Lhotky a Těšínských Beskyd. V Komorní Lhotce máme chaloupku s bohatým sadem. Pro děti vyložené rejdiště. Jablka, hrušky, švestky, mirabelky, oskeřoky (….jak říká můj tatínek) – to vše jsou úžasné přírodní rekvizity, které vypadají na fotkách skvěle a navíc jsou ještě k tomu jedlé :-)

Koláž

JAK SE PŘIPRAVIT?

Je dobré předem promyslet, co si na fotografování obléct a přinést. Doporučuji sladit oblečení barvami i stylem. Neměl by být jeden člen rodiny v elegantním a druhý ve sportovním oblečení. Není dobré kombinovat příliš vzory dohromady – puntíky, proužky, káro… Dobře vypadá sladit 3-4 barvy, které pak mohou na sobě mít všichni fotografovaní – působí to celistvě a sehraně. Samozřejmě se nemusíte bát výraznějších barev. Ženám určitě doporučuji výraznější líčení (před focením je možno zaplatit si fotomakeup a hair styling), neboť na snímcích je „obyčejný“ makeup takřka neviditelný. Během focení je možné se převléct, u malých dětí však doporučuji max. změnu šály, čepice, bundy, zkrátka nejméně „bolestivé“ součásti oblečení. A důležitá věc nakonec: Nezapomeňte s sebou pro dítě nějaký Váš osvědčený úplatek, kdyby nechtělo spolupracovat, neboť já nosím s sebou jako pamlsek pouze naše domácí jablíčka…

Koláž

CO POTOM?

Po focení nahrávám náhledy do klientské sekce, ze kterých si vyberete svoji TOP 12, popř. více snímků. Tyto fotky pak následně upravuji. Po jejich úpravě je dávám ke shlédnutí a následně posílám mailem nebo si je můžete stáhnout v klientské sekci. Fotografie uschovávám po dobu půl roku pro případ vyvolání dalších snímků.

Koláž

KDO VÁS BUDE FOTIT?

Jsem maminka dvou malých torpéd s turbo pohonem, která má ráda foťák ve své blízkosti… Nejraději fotím děti venku – v extreriéru – v jejich známém prostředí, kde se chovají přirozeně a bezprostředně. Sbírání jablíček, krmení slepic, házení listím, koulovačka ve sněhu – to jsou skvělé momenty k zachycení. Focení s rekvizitami nebo na dečkách, v košících není můj šálek čaje, řídím se spíše Cimrmanovým: „Aby to bylo jako ze života.“ :-)

IMG_9083

error: Obsah je chráněn proti kopírování!